01 lutego 2017

Kategorie Blogowe - O Czym Pisze

Ostatnio zauważyłyście, że na blogu pojawiają się co raz to więcej różnych kategorii wpisów. Wiem, że się zastanawiacie i piszecie mi co z główną tematyką, czyli beauty i dlaczego mieszam różne kategorie?


A więc dziś Wam odpowiem na te pytania, zacznijmy od tego, że od pierwszego dnia założenia bloga nie miałam określonej jednej jedynej tematyki, którą będzie się tu pojawiać oczywiście główną jest beauty, ale od zawsze miałam postanowione, że bloga będę rozwijać na każdym kroku.

Nawet po samym tytule mojego bloga - PerfectworldbyLR możecie wywnioskować, że jest to perfekcyjny świat według mnie, czyli poruszam tu wszystko, na co tylko mam ochotę od recenzji po zwierzenia i moje historie...

Nie chce, by blog skupiał się na jednej tematyce jak to jest, w większości blogach ja chce rozwijać różne tematy te, które mnie najbardziej interesują i są częścią mnie.

Z tego względu na górnym pasku, tuż pod nagłówkiem bloga możecie znaleźć kategorie, w których są dodane właściwe wpisy do tematu zakładki dlatego, jeśli interesują was tylko i wyłącznie recenzje kosmetyczne wystarczy kliknąć dana zakładkę i wcale nie musicie przewijać wszystkich postów, by się dostać do danej tematyki wystarczy wejść w dana zakładkę, które są widoczne od razu po wejściu na bloga.

Pielęgnacja jest moją główną tematykom owszem, iż jest większą częścią mojego zainteresowania i powodu zaczęcia pisania tego o to bloga, lecz tak jak mam napisane w opisie bloga nie mam zamiaru się ograniczać do jednej tematyki i mam zamiar dodawać więcej różnego typu postów a jak widzicie kosmetycznych notek nie brakuje.

Bardzo bym chciała zacząć dodawać stylizacje na bloga, posty o różnych podróżach i w szczególności otworzyć zakładkę z opisem, efektami, cennikiem zabiegów kosmetycznych, oczywiście to są troszkę dalekie plany, ale na pewno prędzej czy później zostaną zrealizowane.

Dlatego zapraszam was do kontynuowania na moim blogu i śledzenia nowości, które powoli będą się pojawiać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz