25 lipca 2017

Hafty I Naszywki To TREND
Hafty — naszywki pojawiły się już jesienią zimą, ale to dopiero tegorocznej wiośnie — lecie podbiły serca, skradły większość miejsca w sklepach stacjonarnych , jak i sklepach internetowych.
To najgorętszy TREND !
Do wyboru jest mnóstwo różnych motywów każdy znajdzie coś dla siebie, aczkolwiek motyw kwiatów w szczególności róż jest najbardziej popularny.

Motyw róż to także mój ulubiony, zakochałam się w tego typu hafcie.
Ubrania, jak i dodatki z takimi detalami idealnie sprawdzą się do codziennych, a także wieczorowych stylizacji nadając im charakteru. To idealny sposób na urozmaicenie naszych ubrań, możemy same kupić naszywki lub prasowanki i zrobić małe DIY naszych starych ubrań, które już nam się znudziły i leżą gdzieś na dnie szafy.
 Hafty zrobią tak by nasze stare i nudne ubrania nabrały uroku i stały się modne.
Tego typu motywy znajdziemy nie tylko na bluzkach czy sukienkach, ale również na spodniach, butach, torebkach, chokerach po prostu wszędzie i każdy będzie mógł wybrać coś odpowiedniego dla siebie.


Dzisiejszy post to również mała lista inspiracyjna rzeczy, które są bardzo popularne i które sama z chęcią bym kupiła i nosiła.

Zostawiam was ze zdjęciami i linkami do produktów mam nadzieje że wam również się spodobają.
(linki do rzeczy oznaczone są numerkiem np. 1 = pierwsze zdjęcie od góry).

Do zobaczenia w komentarzach buziaki :*1.- KLIK
2.- KLIK
3.- KLIK
4.- KLIK
5.- KLIK

1.- KLIK
2.- KLIK
3.- KLIK
1.- KLIK
2.- KLIK
3.- KLIK

1.- KLIK
2.- KLIK
3.- KLIK

1.- KLIK
2.- KLIK
3.- KLIK
4.- KLIK
5.- KLIK
6.- KLIK
7.- KLIK
8.- KLIK

1.- KLIK
2.- KLIK
3.- KLIK

1 komentarz:

  1. The blogs you produce incurs the much to my knowledge. The skills that are established strongly on the knowledge are very much in demand. I would like to add that your writings adds knowledge to my skills.
    Womens Tops

    OdpowiedzUsuń