Obsługiwane przez usługę Blogger.

Sprzedam

Od czasu do czasu tutaj będę dodawać zdjęcia rzeczy, kosmetyków lub ubrań, które mam na sprzedaż.  

Co zrobić żeby kupić?
1. Napisz maila: BeautybyyLR.blog@onet.pl (na inne profile nie przyjmuję zamówień!)
2. W temacie wpisz: KUPIE
3.  W treści maila wpisz nr. rzeczy na jaki zdecydowałaś się oraz swoje dane adresowe. Jeśli produkt jest dostępny, otrzymasz wiadomość z danymi do przelewu.

Pamiętaj, że do ceny danego produktu dochodzi koszt przesyłki to zależy od danej ilości zamówionych rzeczy i wielkości danego produktu o cenach wysyłki będę informować w mailu.


1.- Bellapierre Flawless Complexion Kit

Zestaw firmy Bellapierre w odcieniu FAIR jest wykonany z 100% minerałów, zestaw pomoże osiągnąć perfekcyjny wygląd i pełne pokrycie przez cały dzień.

W zestaw wchodzi pędzelek Kabuki, baza pod makijaż, podkład mineralny w odcieniu Ivory oraz mineralny róż w odcieniu Desert Rose.

Nowy nigdy nie używany !
 Cena £30 (sklepowa  £50)


3.- Laura Mercier Smooth Finish Flawless Fluide
Rewolucyjna, dwufazowa formuła podkładu do twarzy Smooth Finish Flawless Fluide Laura Mercier zapewnia naturalne wykończenie makijażu. Mocne nasycenie pigmentem sprawia, że podkład dobrze kryje niedoskonałości i z łatwością dopasowuje się do koloru skóry. Smooth Finish Flawless Fluide Laura Mercier jest beztłuszczowy, wodoodporny, nie zatyka porów. Dla każdego rodzaju skóry.

W odcieniu CHAI, nowy nigdy nie otwierany.
Cena £25 (sklepowa £35)


4.- Make Up For Ever Sculpting Kit
Zestaw modelujący. Dwa kompaktowe pudry do modelowania i korygowania kształtu twarzy. Gra cieni i światła podkreśli naturalne wypukłości twarzy.

Odcien w numerku 3
Nowy nigdy nie uzywany !
Cena - £25 (sklepowa£35)

Brak komentarzy