Świąteczne Paznokcie

21 grudnia 2016

Świąteczny czas już nadszedł zaraz wigilia a ja mam wrażenie, że jeszcze wczoraj był dopiero 1 grudnia ten czas zdecydowanie leci za szybko.

Ze względu na ten okres postanowiłam zrobić paznokcie właśnie w tym klimacie i przyznam się wam, że nigdy w życiu nie miałam czerwonych paznokci aż do dziś. Nie pytajcie, bo sama tego nie rozumiem czerwień to klasyka a dopiero teraz pojawia się na moich paznokciach miałam już naprawdę mnóstwo przeróżnych kolorów na paznokciach tylko tego brakowało.


 Poniżej zostawiam was ze zdjęciami buziaki:*

A więc paznokcie w świątecznym klimacie postawiłam na matową czerwień i na świąteczną biało czerwoną w norweskie wzory naklejkę, by troszkę urozmaicić te paznokcie. Ja jestem, bardzo zadowolona z końcowego efektu jestem, w nich zakochana i jak dla mnie są idealne na tę okazję a wam jak się podobają?Paznokcie żelowe z użyciem lakierów hybrydowych od Semilac robione przez kosmetyczkę Agnieszke, która dojeżdża do domu, jeśli któraś z was będzie, zainteresowana to zapraszam do kontaktu ze mną i podam namiary :)

Sexy Red 039
Top Matt
Naklejka Wodna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life