POMAGAMY

 
Statystycznie 9 na 10 psów rodzi się bezdomna co oznacza, że tylko jeden na dziesięć zazna prawdziwej miłości, szczęśliwej rodziny i ciepła, które może dać tylko dom. Ten fakt jest bardzo przykry i bolesny, ale niestety bardzo prawdziwy coraz więcej psów trafia do schronisk gdzie tam spędza większość swojego życia lub zostaje porzucona na ulicach jak zwykle śmieci. Zastanawia mnie fakt, kiedy ludzie w końcu zrozumieją, że to nie są zabawki, że to są istoty, które również mają serce mają uczucia i które naprawdę rozumieją więcej niż nam się wydaje natomiast jedno jest pewnie nigdy nie zrozumieją, dlaczego zostają porzucone i nawet ja tego nie mogę zrozumieć a co dopiero one. Pies to nie zabawka nie daje się w prezencie nie kupuje pod choinkę tak bardzo bym chciała zatrzymać to, co się dzieje na tym świecie by biedne zwierzaki nie musiały więcej cierpieć uwierzcie życie w schronisku nie jest dla nich dobre oczywiście lepsze, niż gdy zostają porzucone między innymi na autostradzie czy w lesie, ale schronisko nigdy nie zastąpi ciepła, które mogą dostać tylko w domu.
Jeżeli mnie już trochę znacie, to z pewnością wiecie, że jestem największą miłośniczką psów, choć pewnie nie wiecie, że należę do osób wspierających bezdomne psiaki.

Moje psy są dla mnie jak dzieci i właśnie w ten sposób je traktuje, niestety niektórzy mają do tego inne podejście i zamiast traktować jak własne lub co najmniej jak członka rodziny traktują jak zabawki a co gorsza jak śmieci.
Akcja pomagamy psom ze schroniska jest, już każdemu dość znana ja należę do osób, które  pomagają schroniskom na różne sposoby finansowo, jak i zbierając dla nich rzeczy oraz jestem jedn
ą z administratorek dużej grupy zwierzęcej na Facebooku 'Zwierzęcy Madagaskar UK PL' KLIK

Chciałabym was również prosić, jak i zachęcić do POMOCY!

Na początku zachęcam do przesłuchania !


Nasza grupa Zwierzęcy Madagaskar UK PL (KLIK) zajmuje się pomocą bezdomnym zwierzakom na terenie Polski, jak i UK.

Pomagamy tym którzy zostali skrzywdzeni przez złego człowieka. Pomagamy, im ile się da niestety nie zbawimy wszystkich zwierząt, ale w miarę możliwości staramy się dać im jak najwięcej a jesteśmy przekonani, że stać nas wszystkich na więcej!

Dopóki obok nas cierpi z głodu czy bólu zwierze ciężko nam w pełni cieszyć się całym sercem. Kochani moi.. Podzielcie się chociaż trochę Waszym ciepłem z bezdomniakami często są to zwierzęta chore, lub po traumach. One potrzebują naszego wsparcia !

To takie piękne uczucie pomagać ♡ chociaż trochę zmienić tą szarą rzeczywistość. A uratować życie, chociaż by jednego zwierzaka bezcenne.

Nie ma piękniejszego widoku na świecie jak merdające ogonki ♡♡

BŁAGAMY o pomoc w imieniu tych, którzy zapytać nie potrafią...🙏🙏🙏🙏❤❤❤

Naprawdę nie trzeba dużo, wystarczy mały gest dla psiaków to naprawdę dużo one marzą o ciepłym kochanym domu pragną poznać co to jest miłość

Nie każdy może sobie pozwolić na psa, ale każdy może im pomoc jest dużo sposobów jednym z nich jest wspieranie finansowo wybranego schroniska/fundacji gdzie każdy miesięczny przelew lub jednorazowy idzie na lekarstwa i jedzenie psiaków.
Kwoty takiego wsparcia zaczynają się tutaj w Anglii już od 3 funtów miesięcznie, oczywiście, jeżeli chcecie możecie płacić więcej, kwota zależy już od was. Na wszystkich stronach schronisk, jak i fundacji jest wszystko opisane

Możecie również wpłacić symbolicznego funcika lub 5zł na PayPal naszej grupy - madagaskaruk@gmail.com
Wszystkie wpłaty będą przeznaczone na pomoc zwierzętom, a o wydatkach informujemy na bieżąco pokazując wszystkie dowody.

Donacje — Jeśli jesteście w UK możecie podarować karmę, koce, podkłady medyczne, zabawki, legowiska, pościele, ręczniki, przysmaki itp. administracji naszej grupy lub danemu schronisku/fundacji, która z pewnością przyjmie wszelkiego typu dary.

Możecie też wybrać organizację, której uważacie że warto pomoc i napisać do nas a my pomożemy wam to ogarnąć!!!!
Zajmujemy się również adopcjami, jak i ratowaniem psów z koszmarnych warunków.


Jeżeli sami nie możecie zaoferować im domu publikujcie/udostępniajcie  i szukajcie wszędzie gdzie się da u mnie jest to jednym z obowiązkowych czynności dziennych. Codziennie staram się publikować psiaki, które szukają domu internet jest tak głęboki ma tak ogromny zasięg, że może akurat trafimy do kogoś, kto będzie mógł im pomóc i dać wymarzony dom. Tego typu posty możecie udostępniać też u nas na grupie Zwierzęcy Madagaskar UK PL (KLIK)


Kolejna z opcji wsparcia jest w ramach woluntariatu przyjść, pobawić się z psiakami, dać im jeść, wziąć na spacer, posprzątać czy wykąpać wystarczy poświęcić trochę swojego czasu a psiaki uwierzcie mi są bardzo zadowolone i wręcz błagają, by je stamtąd zabrać niestety najgorsze jest, gdy musicie je tam zostawić wtedy uśmiech z pyszczka znika natomiast choć przez te parę godzin poczuli co to znaczy troska i miłość, a to również jest ważne. Niestety nie każde schronisko na to pozwala, ale zachęcam was do szukania w waszych okolicach może akurat potrzebują.

❤ Sposobów jest naprawdę wiele potrzebne są tylko chęci, o które bardzo PROSIMY w imieniu bezdomniaczków

My już POMAGAMY a wy? Nie bądźcie obojętni zaoferujmy im nowy start, lepsze życie i okażmy miłości one na to zasługują ! Bez naszej pomocy nie mają szans na przeżycie i szczęście !

Będziemy wam bardzo wdzięczne, jeżeli podejmiecie się którejś z powyższych form pomocy a co najważniejsze psiaki to docenią. Pamiętajcie, że tu chodzi o ich życie i przyszłość.

DLA NAS TO TAK MAŁO A DLA NICH TO MOŻE BYĆ JEDYNA SZANSA NA ŻYCIE ♡♡♡


Zainteresowanych wsparciem proszę o kontakt na laura.blog@intera.pl lub na Facebooku KLIK gdzie mogę udzielić więcej informacji odnośnie schronisk tutaj w Birmingham, aczkolwiek jeżeli mieszkasz w innym mieście/kraju wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Google schroniska psów w danym mieście podzwonić ewentualnie odwiedzić stronę i poczytać jak można pomoc czego dane schronisko potrzebuje najbardziej.

6 komentarzy:

 1. Ech biedaki, pomagam jak potrafię i mam możliwości kotom i psom...

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mam zwierząt w domu z wyboru. Nie rozumiem ludzi, którzy z psa robią chwilową zabawkę. Dzieci są jeszcze małe i czasami wspominają coś o zwierzaku, a ja na razie twardo odmawiam. Czasami lepiej tak.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomoc takim czworonożnym jest najważniejsza! Ja chętnie pomagam schroniskom.

  OdpowiedzUsuń
 4. :) jakie słodkie psinki :) Trzeba takim zwierzakom pomagać..zdecydowanie. Klaudia J

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja zawsze jako dziecko i nastolatka sprowadzałam do domu zbłąkane psy i koty prosto z ulicy. Zresztą nawet nasz obecny psiak trafił do nas w ten sposób - i jest z nami już prawie 10 lat.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dobrze , że o tym piszesz! Oby jak najwięcej nas pomogło <3

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life