POMAGAMY

 
Statystycznie 9 na 10 psów rodzi się bezdomna co oznacza, że tylko jeden na dziesięć zazna prawdziwej miłości, szczęśliwej rodziny i ciepła, które może dać tylko dom. Ten fakt jest bardzo przykry i bolesny, ale niestety bardzo prawdziwy coraz więcej psów trafia do schronisk gdzie tam spędza większość swojego życia lub zostaje porzucona na ulicach jak zwykle śmieci. Zastanawia mnie fakt, kiedy ludzie w końcu zrozumieją, że to nie są zabawki, że to są istoty, które również mają serce mają uczucia i które naprawdę rozumieją więcej niż nam się wydaje natomiast jedno jest pewnie nigdy nie zrozumieją, dlaczego zostają porzucone i nawet ja tego nie mogę zrozumieć a co dopiero one. Pies to nie zabawka nie daje się w prezencie nie kupuje pod choinkę tak bardzo bym chciała zatrzymać to, co się dzieje na tym świecie by biedne zwierzaki nie musiały więcej cierpieć uwierzcie życie w schronisku nie jest dla nich dobre oczywiście lepsze, niż gdy zostają porzucone między innymi na autostradzie czy w lesie, ale schronisko nigdy nie zastąpi ciepła, które mogą dostać tylko w domu.
Jeżeli mnie już trochę znacie, to z pewnością wiecie, że jestem największą miłośniczką psów, choć pewnie nie wiecie, że należę do osób wspierających bezdomne psiaki.

Moje psy są dla mnie jak dzieci i właśnie w ten sposób je traktuje, niestety niektórzy mają do tego inne podejście i zamiast traktować jak własne lub co najmniej jak członka rodziny traktują jak zabawki a co gorsza jak śmieci.
Akcja pomagamy psom ze schroniska jest, już każdemu dość znana ja należę do osób, które  pomagają schroniskom na różne sposoby finansowo, jak i zbierając dla nich rzeczy oraz jestem jedn
ą z administratorek dużej grupy zwierzęcej na Facebooku 'Zwierzęcy Madagaskar UK PL' KLIK

Chciałabym was również prosić, jak i zachęcić do POMOCY!

Na początku zachęcam do przesłuchania !


Nasza grupa Zwierzęcy Madagaskar UK PL (KLIK) zajmuje się pomocą bezdomnym zwierzakom na terenie Polski, jak i UK.

Pomagamy tym którzy zostali skrzywdzeni przez złego człowieka. Pomagamy, im ile się da niestety nie zbawimy wszystkich zwierząt, ale w miarę możliwości staramy się dać im jak najwięcej a jesteśmy przekonani, że stać nas wszystkich na więcej!

Dopóki obok nas cierpi z głodu czy bólu zwierze ciężko nam w pełni cieszyć się całym sercem. Kochani moi.. Podzielcie się chociaż trochę Waszym ciepłem z bezdomniakami często są to zwierzęta chore, lub po traumach. One potrzebują naszego wsparcia !

To takie piękne uczucie pomagać ♡ chociaż trochę zmienić tą szarą rzeczywistość. A uratować życie, chociaż by jednego zwierzaka bezcenne.

Nie ma piękniejszego widoku na świecie jak merdające ogonki ♡♡

BŁAGAMY o pomoc w imieniu tych, którzy zapytać nie potrafią...🙏🙏🙏🙏❤❤❤

Naprawdę nie trzeba dużo, wystarczy mały gest dla psiaków to naprawdę dużo one marzą o ciepłym kochanym domu pragną poznać co to jest miłość

Nie każdy może sobie pozwolić na psa, ale każdy może im pomoc jest dużo sposobów jednym z nich jest wspieranie finansowo wybranego schroniska/fundacji gdzie każdy miesięczny przelew lub jednorazowy idzie na lekarstwa i jedzenie psiaków.
Kwoty takiego wsparcia zaczynają się tutaj w Anglii już od 3 funtów miesięcznie, oczywiście, jeżeli chcecie możecie płacić więcej, kwota zależy już od was. Na wszystkich stronach schronisk, jak i fundacji jest wszystko opisane

Możecie również wpłacić symbolicznego funcika lub 5zł na PayPal naszej grupy - madagaskaruk@gmail.com
Wszystkie wpłaty będą przeznaczone na pomoc zwierzętom, a o wydatkach informujemy na bieżąco pokazując wszystkie dowody.

Donacje — Jeśli jesteście w UK możecie podarować karmę, koce, podkłady medyczne, zabawki, legowiska, pościele, ręczniki, przysmaki itp. administracji naszej grupy lub danemu schronisku/fundacji, która z pewnością przyjmie wszelkiego typu dary.

Możecie też wybrać organizację, której uważacie że warto pomoc i napisać do nas a my pomożemy wam to ogarnąć!!!!
Zajmujemy się również adopcjami, jak i ratowaniem psów z koszmarnych warunków.


Jeżeli sami nie możecie zaoferować im domu publikujcie/udostępniajcie  i szukajcie wszędzie gdzie się da u mnie jest to jednym z obowiązkowych czynności dziennych. Codziennie staram się publikować psiaki, które szukają domu internet jest tak głęboki ma tak ogromny zasięg, że może akurat trafimy do kogoś, kto będzie mógł im pomóc i dać wymarzony dom. Tego typu posty możecie udostępniać też u nas na grupie Zwierzęcy Madagaskar UK PL (KLIK)


Kolejna z opcji wsparcia jest w ramach woluntariatu przyjść, pobawić się z psiakami, dać im jeść, wziąć na spacer, posprzątać czy wykąpać wystarczy poświęcić trochę swojego czasu a psiaki uwierzcie mi są bardzo zadowolone i wręcz błagają, by je stamtąd zabrać niestety najgorsze jest, gdy musicie je tam zostawić wtedy uśmiech z pyszczka znika natomiast choć przez te parę godzin poczuli co to znaczy troska i miłość, a to również jest ważne. Niestety nie każde schronisko na to pozwala, ale zachęcam was do szukania w waszych okolicach może akurat potrzebują.

❤ Sposobów jest naprawdę wiele potrzebne są tylko chęci, o które bardzo PROSIMY w imieniu bezdomniaczków

My już POMAGAMY a wy? Nie bądźcie obojętni zaoferujmy im nowy start, lepsze życie i okażmy miłości one na to zasługują ! Bez naszej pomocy nie mają szans na przeżycie i szczęście !

Będziemy wam bardzo wdzięczne, jeżeli podejmiecie się którejś z powyższych form pomocy a co najważniejsze psiaki to docenią. Pamiętajcie, że tu chodzi o ich życie i przyszłość.

DLA NAS TO TAK MAŁO A DLA NICH TO MOŻE BYĆ JEDYNA SZANSA NA ŻYCIE ♡♡♡


Zainteresowanych wsparciem proszę o kontakt na laura.blog@intera.pl lub na Facebooku KLIK gdzie mogę udzielić więcej informacji odnośnie schronisk tutaj w Birmingham, aczkolwiek jeżeli mieszkasz w innym mieście/kraju wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Google schroniska psów w danym mieście podzwonić ewentualnie odwiedzić stronę i poczytać jak można pomoc czego dane schronisko potrzebuje najbardziej.

10 komentarzy:

 1. Ech biedaki, pomagam jak potrafię i mam możliwości kotom i psom...

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomoc takim czworonożnym jest najważniejsza! Ja chętnie pomagam schroniskom.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wazne jest by pomagac nalym fundacja lub prywatnym osobom schroniska maja dofinandowania niestety male organizacje czy prywatne osoby nie zawsze ♡

   Usuń
 3. :) jakie słodkie psinki :) Trzeba takim zwierzakom pomagać..zdecydowanie. Klaudia J

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja zawsze jako dziecko i nastolatka sprowadzałam do domu zbłąkane psy i koty prosto z ulicy. Zresztą nawet nasz obecny psiak trafił do nas w ten sposób - i jest z nami już prawie 10 lat.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dobrze , że o tym piszesz! Oby jak najwięcej nas pomogło <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Jesli nie czuje sie aby zwierzak byl traktowany jak czlonek rodziny jesli nie czuje sie ze jest sie mu w stanie dac bezpieczny kochajacy dom na cale zycie to oczywiscie ze lepiej tak dzieci zawsze chca zwierzaka ale prawda jest tez taka ze dziecia sie szybka nudza nie ma co brac na sile to bardzo wazna decyzja ♡

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life