O mnie


Cześć, mam na imię Laura i mam 22 lata urodziłam, się w Legnicy natomiast w dzieciństwie przeprowadziłam się do Hiszpanii, w której mieszkałam siedem lat. Moim aktualnym miejscem zamieszkania jest Anglia, Birmingham.

Interesuje się różnymi kosmetykami do pielęgnacji ciała, jak i twarzy oraz kosmetologią z tego względu mój blog nie będzie się ograniczał tylko do jednej kategorii wpisów... Czasami także będę się dzielić moimi osobistymi przeżyciami oraz przemyśleniami na temat różnych aspektów życia, jak i macierzyństwa.

Jestem miłośniczką zwierząt, a w szczególności psów, dlatego tutaj też poznacie moje psiaki. Wspieram schroniska zarówno finansowo, jak i fizycznie i was również do tego zachęcam, na blogu znajdziecie, zakładkę ze wszystkimi informacjami pod tytułem POMAGAMY.

Bloga założyłam ze względu na to, by móc się dzielić recenzjami, odkryciami przeróżnych kosmetyków, moim stylem, oraz punktem widzenia na różne tematy... 

Na moim blogu z pewnością poznasz część mojego życia dowiesz się między innymi o dobrych tanich kosmetykach, jak i bublach znajdziesz różnorodność lifestylowych postów oraz dużo dużo więcej... 

Mam nadzieje, że zostaniesz ze mną na dłużej.


1 komentarz:

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life