Obsługiwane przez usługę Blogger.

O mnie


Mam na imię Laura, mam 20 lat i urodziłam się w Legnicy. W dzieciństwie przeprowadziłam się do Hiszpanii, w której mieszkałam 7 lat, aktualnie mieszkam już 5 lat w Anglii, Birmingham. Interesuje się modą, makijażem, różnymi kosmetykami do pielęgnacji ciała oraz kosmetologią z tego względu mój blog nie będzie się ograniczał tylko do jednej kategorii wpisów... Czasami także będę się dzielić z wami moimi osobistymi przeżyciami oraz przemyśleniami na temat różnych aspektów życia.

Jestem miłośniczką zwierząt, a w szczególności psów, dlatego tutaj też poznacie moje psiaki. Wspieram różne schroniska zarówno finansowo, jak i fizycznie was również do tego zachęcam. Na blogu znajdziecie, zakładkę ze wszystkimi informacjami pod tytułem POMAGAMY.

Między tym wszystkim także kocham podróże na ogół cały świat turystyki, dlatego też skończyłam szkołę w tym kierunku. Jednym z moich głębszych marzeń jest zwiedzić cały świat różne wyspy, jak i malutkie historyczne miasteczka.

Bloga założyłam ze względu na to, by móc się z Wami podzielić recenzjami, odkryciami przeróżnych kosmetyków, moim stylem, oraz punktem widzenia na różne tematy... Aktualnie także, co więcej, szkole się w kosmetyce, jestem już po paru szkoleniach a listę ciągle powiększam. Jak widzicie, nie skupiam się w jednym kierunku, tylko mam duże urozmaiceń i pełno celów do osiągnięcia. Jestem ambitną osobą i moje motto brzmi ' Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!'

Na moim blogu z pewnością poznacie mnie bliżej dowiecie się o dobrych tanich kosmetykach znajdziecie różnorodność lifestylowych postów i dużo więcej...

Mam nadzieje, że zostaniecie ze mną na dłużej dlatego też zachęcam was do obserwowania bloga dla was to tylko chwila a dla mnie duża dawka motywacji do tworzenia i rozwijania bloga.


Brak komentarzy