Netlix and Chill

01 sierpnia 2018

Dziś za oknem pogoda nie dopisuje, deszcz wiatr szaro i ponuro tego typu dni uwielbiam spędzać w domu z kubkiem gorącej herbaty w łóżku i oczywiście Netflix and chill.

Uwielbiam, seriale nie raz się tak wciągnę, że potrafię obejrzeć jeden a czasami dwa sezony w jeden dzień (nie polecam, później mam wyrzuty sumienia).

Należę do typu osób, które wolą zaszyć się w domu przed serialem w sobotni wieczór niż iść na imprezę trochę nudna jestem jak na wiek 21 lat co? Chyba za dużo się wybawiłam w poprzednim życiu w Hiszpanii no cóż, starość nie radość :D

Dziś nie mam kompletnie weny, by robić, jakakolwiek recenzje lub pisać coś o moich przemyśleniach dlatego to, co dziś będę robić to właśnie Netflix z tego względu pomyślałam, że polecę wam parę z moich ulubionych seriali.


13 Reasons Why
13 powodów  to dość mocny serial, który daje dużo do myślenia opowiada o dziewczynie, która popełniła samobójstwo przez problemy z rówieśnikami. Dziewczyna nagrała całą  swoją historie na taśmach, które zostają  przekazane osobą , które przyczyniły się do jej decyzji odebrania sobie życia.

Serial jest dość kontrowersyjny moim zdaniem bardzo dobrze, że tego typu serial został stworzony ja jako osoba swojego czasu przechodząca przez bullying w szkole uważam, że podobne sprawy tego typu powinny być nagłaśniane by dzieciaki zrozumiały, jaką  krzywdę mogą wyrządzić drugim osobą nie chce wam więcej zdradzać ponieważ uważam, że jest to serial, który każdy z nas powinien obejrzeć i wsiąść niektóre rzeczy mocno do siebie !

Stranger Things
Stranger things to serial opowiadający o zaginięciu chłopca w dziwnych okolicznościach jego znajomi podejmują się szukania na własną rękę któregoś dnia w lesie spotykają dziewczynkę, która okazuje się, że posiada nadprzyrodzone moce i zdaje się że wie, gdzie znajduje się zaginiony chłopiec.

Sama nie lubię filmów/seriali gdzie jest coś w rodzaju SCI-FI jakieś moce i te sprawy natomiast ten serial to PETARDA już od samego początku byłam do niego negatywnie nastawiona natomiast z każdym odcinkiem wciągałam się coraz bardziej i jeśli jesteście osobami takimi jak ja które nie przepadają za tego typu kategorią  seriali/filmów to do tego musicie się przekonać a uwierzcie nie pożałujecie.


Power
Power to serial dramat kryminalny opowiada o głównym bohaterze James, który prowadzi podwójne życie z jednej strony jest ułożonym biznesmenem, który prowadzi jeden z najpopularniejszych clubów i otwiera kolejne a z drugiej jest szefem najpotężniejszej organizacji przestępczej w Nowym Jorku zajmującej się handlem narkotyków, jego rodzina staje się zagrożona.

Więcej nie zdradzę, serial nie jest typowym gangsterskim jak mógłby się wydawać na pierwszy rzut oka nie jest to banał, w którym jest ćpanie latanie po ulicy handel itp. oni są już dość wysoko. Zdrada kłamstwa podwójne życie walka między rozsądkiem a sercem to jest właśnie to, polecam obejrzeć !Orange Is The New Black
Orange Is The New Black to jeden z najpopularniejszych seriali na Netflixie serial opowiada historie dziewczyny, która trafia do wiezienia za posiadanie walizkę nielegalnych pieniędzy swojej byłej partnerki za przemyt narkotyków (międzynarodowej przemytniczki narkotyków) w wiezieniu spotykają się tam obie prócz tego w serialu jest pokazywane życie reszty dziewczyn i pracowników. Fajny serial połączenie dramatu z komedia i dość mocno wciągający szczerze nie wiem jak wam opisać ten serial to jest po prostu coś co musicie obejrzeć.
Dexter
Dexter serial opowiadający o mężczyźnie, który w dzień pracuje jako analityk śladów krwi a w nocy jest seryjnym morderca.

Na ten serial wpadłam nie dawno dzięki poleceniu jestem w trakcie oglądania i przyznam, że nie raz jestem w takim szoku że  sama nie umiem w to uwierzyć co się tam dzieje mocny serial dlatego jeśli boisz się krwi nie polecam, a jeśli nie to koniecznie musisz go obejrzeć !


Znacie jakieś inne seriale w klimacie tych powyżej wymienionych? Dajcie znać w komentarzach szukam czegoś nowego, buziaki :* 
3

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life