Zrób coś dla siebie !

02 lipca 2018

Każdy z nas przez różne aspekty życia kiedyś gdzieś tam zapomniał o sobie lub nadal zapomina skupiamy się na trzecich osobach, by je uszczęśliwić skupiamy się na pracy domu marzeniach celach zatracają samych siebie, przez co tak naprawdę nigdy nie będziemy szczęśliwi, ponieważ zawsze będzie nam czegoś brakować.

Ciężko jest ogarnąć dom, rodzinę, związek, prace, obowiązki dzienne i do tego znaleźć czas dla znajomych a co dopiero samej siebie, wiem sama nie raz przez to przechodziłam.

Ile razy skupiamy się na ratowaniu czegoś, czego już od dawna nie ma myślimy że to jest 'szczęście' dlatego tak bardzo nie chcemy go puścić nie każdy wtedy rozumie, że coś co jest nieszczere nie ma prawa bytu i nigdy nie da nam prawdziwego szczęścia a miłość na pozór? Nic zadowalającego !

Nie ma sensu zadowalać drugich osób, gdy sami nie zadowalamy siebie nie ma sensu skupiać się tylko i wyłącznie na innych nie skupiając się kompletnie na sobie dlatego ZRÓB COŚ DLA SIEBIE to jest sekret do drogi na szczyt do tego, co zwą szczęściem !

Niektórzy myślą 'to on daje mi szczęście' ' to oni mi je dają (przyjaciele)' NIE PRAWDA !

Jak ta osoba odejdzie to, co wtedy? Zatracimy się ? Wylądujemy w łóżku z ogromnym dołem lub co gorsza tak nas to mocno uderzy, że wpadniemy w depresje? Nie polecam !

Prawdziwe szczęście zależy tylko od nas i to my możemy je sobie dać nie zważając na drugie i trzecie osoby oczywiście oni mogą je dopełniać, przez co będzie większe, ale trzeba wiedzieć co jest ważne a co ważniejsze ! Nigdy nie dopuszczajcie do tego by wasze szczęście opierało się na innych, ponieważ jak oni odejdą będziecie sami i załamani dlatego warto coś zrobić dla siebie czuć się szczęśliwym sam ze sobą pracować dla siebie na siebie i nad sobą nie ma nic lepszego niż pokochanie samego siebie i samego siebie spełniać i czuć się szczęśliwym to naprawdę bardzo długo zajmuje i nie raz się popełni milion podobnych błędów lub nawet i tych samych, ale prędzej czy później nauczymy się dbać o samych siebie i poświęcać sobie czas który jest dość istotny !

Zrób coś dla siebie to nie musi być nic wielkiego szalonego spektakularnego to mogą być drobiazgi takie jak wyjście na głupią kawę lub pójście na spacer sam ze sobą takie rzeczy nie kosztują zbyt wiele albo i wcale dlatego wymówka że nie mam za co  lub nie mam czasu to żadna wymówka, kochane pokochajmy same siebie doceńmy się za nim będziemy oczekiwać tego od kogoś innego.
12

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life