Szczęśliwego Nowego Roku

28 grudnia 2017

n
Cześć kochane witam was po dłuższej przerwie niestety nie miałam możliwości złożyć wam życzeń świątecznych a ni dodać żadnego z czterech świątecznych postów, które miałam w planach. Na ostatnią chwilę zepsuł mi się aparat miał wrócić z naprawy po tygodniu minęły już cztery a aparatu jak nie było tak nie ma. Miałam dla was w planach parę świątecznych postów, które pomogłyby w wyborze prezentów, jak i w przygotowaniach i obudzeniu w sobie tego świątecznego nastroju niestety wszystkie plany musiałam odłożyć na bok.
Musicie mi wybaczyć ograniczona ilość postów, a raczej ich brak dopoki niedostane aparatu z powrotem tak będzie, nie chce używać zdjęć z Google tak, jak to musiałam zrobić teraz, a nawet w telefonie nie działa mi dobrze aparat na razie stoję w miejscu przykro mi, ale gdy tylko przyjdzie mi aparat nadrobie wszystko i zawale was nowymi postami.

Nowy rok już za rokiem a co za tym idzie, mnóstwo noworocznych planów nie wiem jak wy, ale ja w pierwszy dzień nowego roku zawsze tworze listę rzeczy, które chciałabym osiągnąć w tym czasie. Taka lista pomaga, mi się zmotywować a na koniec czuć się z siebie dumna odhaczając osiągnięte cele dajcie, znać czy wy też planujecie?

Moja lista na razie ułożona w głowie jest dość krótka, ale treściwa i ważna. Na samym początku mogę wam zdradzić, że już w nowym roku planuje rzucić prace i skupić się tylko i wyłącznie na kosmetyce, jak i blogu nie wiem jeszcze, kiedy dokładnie, ale takie są plany. Odkąd pracuje na pełen etat jest mi bardzo ciężko pogodzić to z blogiem a co dopiero kosmetyka nie czuje, że robie to w 100% brakuje mi czasu a na koniec motywacji dlatego podjęłam decyzje o zmianie swojej pracy na to, co naprawdę kocham niestety nie mogę tego zrobić już, choć bardzo bym chciała. Mam nadzieje, że wszystko pójdzie po mojej myśli, że blog będzie się jeszcze bardziej rozwijał i że będę mogla mu się poświęcić w 100%. Odnośnie bloga to w nowym roku również pojawia się spore zmiany w wyglądzie mam nadzieje, że będą na plus i że wy również będziecie zadowoleni z nowego wyglądu jak na razie widziałam tylko mały szkic tego, co będzie i muszę przyznać, że już jestem zachwycona.
15

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life