Knitted Nails

05 października 2019


Dziewczyny czy wy to widzicie? Brak matu !

Wiecie, że od kilku miesięcy byłam uzależniona od paznokci w macie ale tym razem postawiłam, na blask sama nie dowierzam dziwnie się czuje i już kilka razy przeszła mi myśl, by je zmatowić choć ten kolor wygląda o wiele lepiej z topem błyszczącym niż matowym. Matt go bardzo przygasza i nie wygląda tak ładnie.

Jesień już nadchodzi za oknami szaro i ponuro wiec nic lepszego nie przychodziło mi do głowy niż klasyczny sweterek na paznokciach, który zawsze wygląda dobrze i urozmaica klasyczność.

Sweterek wykonuje się bardzo łatwo, tylko na taki skomplikowany wygląda do jego wykonania wystarczy tylko lakier hybrydowy i sonda pośrodku paznokcia wzdłuż robić lekkie zygzaki po bokach dwie proste linie a na samych brzegach kropeczki. Dzisiejszy wzór jest jednym z najłatwiejszych, jeśli chodzi o efekt sweterków ale w internecie znajdziecie ich cala masę.

Mała rada — najpierw pomalujcie kolorem (utrwalcie), zmatujcie kolor blokiem lub topem matującym (utrwalcie) i wtedy na to wykonajcie wzór, po czym dajcie top błyszczący. Sweterek jest bardziej wyrazisty.


Kolor na dzisiejszych paznokciach to Semilac Creamy Muffin 136

Dajcie znać w komentarzach jak wam się podoba taka klasyka a tymczasem zostawiam was ze zdjęciami.

12

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life