Zielone Liście

06 sierpnia 2018Cześć kochane dziś kolejna dawka inspiracji paznokciowych tym razem pogoda za oknem dopisuje jest mega gorąco i pierwszy raz od 6 lat czuje prawdziwe lato w UK dlatego też te zielone paznokcie, nigdy nie byłam za tym kolorem i w sumie nawet na paznokciach nie czuje się z nim dobrze, ale poeksperymentować zawsze można.

Niestety niezbyt dobra ze mnie blogerka przynajmniej nie w tym poście kompletnie zapomniałam, jakie to numery lakierów probowałam szukać, ale nie do końca jestem pewna i wole wam nie podawać, by nie pomieszać wiecie jak to jest na stronie kolory zazwyczaj wyglądają inaczej niż w realu.

Na palcu wskazującym jest syrenka z firmy Indigo (Neon Green) w efekcie szronu, czyli posypana na nie utwardzony top.

Na palcu obrączkowym są naklejone wodne naklejki listków na wcześniej pomalowany paznokieć białym lakierem z firmy Neonail (białe hybrydy z firmy Semilac robią straszne mazie i często nie utwardzają się tak jak powinny).

Na palcu środkowym został zrobiony efekt Ombre, do którego został użyty Ciemny Zielony z firmy Indigo a na reszcie paznokci zielony z firmy Semilac.

Dość proste i szybkie w wykonaniu zdobienia, ale też dość efektowne, a wam jak się podobają? Dajcie znać w komentarzach a teraz zostawiam was z resztą zdjęć buziaki :*.

6

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life