Pink Dots & The Paw Home Ring

13 września 2019


Paznokciowe inspiracje to post którego wieki nie było na blogu. Kiedyś tego typu posty pojawiały się tu regularnie co trzy tygodnie za każdym razem, gdy robiłam nowe trochę to później zaniedbałam i w sumie sama nie wiem, dlaczego paznokcie robie regularnie od dobrych kilku lat a z tego, co pamiętam lubiłyście, gdy wrzucałam tego typu fotki. 
Bardzo was proszę abyście dały znać czy chcecie by odbudować tę tematykę i pokazywać wam tutaj każde z moich paznokci?

Dziś również chciałabym wam pokazać przepiękny pierścionek który wspiera bezdomne pieski o tym możecie przeczytać na samym dole wpisu a teraz przejdźmy do samych paznokci.


Paznokcie, które dziś widzicie były początkowo z innym zamysłem niż wyszło w końcowym efekcie. Palec obrączkowy miał być biały a na nim namalowana głowa myszki Minnie niestety skończyło się na syrence i teraz tutaj mamusie doskonale mnie zrozumieją przy dziecku ciężko wykonać tego typu przyjemności natomiast efekt końcowy wcale nie wyszedł tak źle. Syrenki i wszelkiego typu pyłki zawsze ratują sytuacje, gdy ma się tylko parę sekund.

Paznokcie są żelowe na mojej długości a hybrydy, które zostały użyte to:

  • Różowy NeoNail Neon Candy 3750
  • Biały NeoNail White Collar nr 4659
  • Syrenka Indigo na białej hybrydzie zmatowiona to Neon Pink
  • Kropeczki zostały wykonane za pomocą sondy


I ostateczne wykończenie to Semilac Top Mat No Wipe, który lekko piecze przy włożeniu pod Lampe, ale sprawdza się najlepiej ze wszystkich, jakie do tej pory używałam. Świetnie matowi paznokcie przede wszystkim robi to równomiernie jego poprzednik, który właśnie firma Semilac posiadała był jedną wielką porażką robił smugi nigdy mi nie zmatowił dokładnie paznokcia i często nawet się nie utwardzał na stronkach internetowych typu Ebay wciąż sprzedają właśnie tą starą wersje dlatego, jeśli nie kupujecie na oficjalnej stronie firmy zwrocie uwagę by był to TOTAL MAT, a nie będziecie zawiedzione gwarantuje.


The Paw Home Ring

Statystycznie 9 na 10 psów rodzi się bezdomna co oznacza, że tylko jeden na dziesięć zazna prawdziwej miłości, szczęśliwej rodziny i ciepła, które może dać tylko dom. Ten fakt jest bardzo przykry i bolesny, ale niestety bardzo prawdziwy coraz więcej psów trafia do schronisk gdzie tam spędza większość swojego życia lub zostaje porzucona na ulicach jak zwykle śmieci. Zastanawia mnie fakt, kiedy ludzie w końcu zrozumieją, że to nie są zabawki, że to są istoty, które również mają serce mają uczucia i które naprawdę rozumieją więcej niż nam się wydaje natomiast jedno jest pewnie nigdy nie zrozumieją, dlaczego zostają porzucone i nawet ja tego nie mogę zrozumieć a co dopiero one. Pies to nie zabawka nie daje się w prezencie nie kupuje pod choinkę tak bardzo bym chciała zatrzymać to, co się dzieje na tym świecie by biedne zwierzaki nie musiały więcej cierpieć uwierzcie życie w schronisku nie jest dla nich dobre oczywiście lepsze, niż gdy zostają porzucone między innymi na autostradzie czy w lesie, ale schronisko nigdy nie zastąpi ciepła, które mogą dostać tylko w domu.

Już niedługo zbliża się okres świąteczny zastanówmy się  ile biednych zwierzątek zostanie podarowana pod choinkę? Setki ! Nie popełniajcie tego błędu nie kupujcie zwierząt jako prezent idźcie do sklepu kupcie torebkę buty cokolwiek, ale nigdy nie zwierze !
 Opieka nad jakimkolwiek typu zwierzęciem jest bardzo wymagająca a co dopiero psem, który jest naprawdę dużym obowiązkiem trzeba się dobrze zastanowić, przemyśleć ponieważ pies będzie z nami przez najbliższe kilka lub kilkanaście lat i jest członkiem rodziny i jako członek rodziny powinien być traktowany nie w żaden inny sposób.

Jak już niektórzy dobrze wiecie staram się wspierać schroniska zbierać dla nich rzeczy dokonywać wpłat miesięcznych i was też do tego bardzo zachęcam w górnych zakładkach na blogu macie więcej informacji na ten temat. Pierścionek, który widzicie na zdjęciu prócz pięknego wyglądu wspiera właśnie bezdomne pieski, ponieważ % od zakupu zostaje podarowany, aby je ratować z ulic.

Pierścionek jest w odcieniu Rose Gold z łapką w odcieniu różu niestety zdjęcie nie oddaje tego, jak wygląda w rzeczywistości jest naprawdę dobrze wykonany mam wrażenie, że na zdjęciu wygląda troszeczkę tandetnie? Zapewniam was że tak nie jest. Jest naprawdę bardzo ładny jego ogromnym plusem jest to, że możecie spokojnie dopasować rozmiar do siebie niestety nie jest to prawdziwa biżuteria, przez co barwi palca na czarno mały live hack wystarczy pomalować go bezbarwnym lakierem całą obrączkę od wewnątrz tam, gdzie bezpośrednio dotyka skóry i Voilà nie będzie więcej farbować a pierścionek nie zostanie uszkodzony.

Pierścionek możecie kupić tutaj -  KLIK (wysyłka jest worldwide). 
16

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life