Manicure Japoński Na Czym Polega I Jak Działa?

15 lipca 2017
Manicure japoński to jedna z metod dbania i upiększania paznokci.
Jest to manicure wskazany dla osób o łamliwych, kruchych i słabych paznokciach dla osób, które nie są w stanie zapuścić paznokci, jak i dla osób po ściągnięciu żeli, akryli lub hybryd.
Japoński mani jest wskazany dla kobiet, jak i mężczyzn, ponieważ nie zostawia on koloru a jedynie delikatny naturalny połysk paznokcia.
Po każdym kolejnym zabiegu nasza płytka paznokcia wygląda na zdrowszą i bardziej zregenerowaną.

Tego typu manicure to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły nadaje paznokcia blask, a także je wzmacnia przy użyciu składników naturalnych, którymi między innymi są witamina A i E, keratyna, pyłek pszczeli, krzemionka z morza japońskiego...
Manicure japoński polega na energicznym wcieraniu specjalnej pasty z witaminami i minerałami oraz specjalnego pudru, który zatrzyma właściwości pasty.
Głównie zabieg polega na umiejętnym wcieraniu pasty, jak i pudru na zmianę w tym samym kierunku i za pomocą polerek ze skóry jelonka -  zielonej do pasty a różowej do pudru warto, wspomnieć że w tym typie manicure nie wycinamy skórek.

Zabieg można wykonać w większości salonów kosmetycznych lub samodzielnie przez zakup specjalnego zestawu trzeba jednak być pewnym, że jest on oryginalny, a nie podrobiony, iż w takim przypadku nie da nam wskazanego efektu.
Jest to bardzo prosty zabieg, który trwa maksymalnie do 40 minut.

Zabieg manicure japońskiego należy powtórzyć około 3-4 razy w odstępie trzech tygodni.
Warto pamiętać, że bezpośrednio po wykonaniu manicure japońskiego nie powinno się malować paznokci żadnym lakierem a ni hybrydą, ponieważ płytka jest wtedy jeszcze zbyt mocno natłuszczona najlepiej odczekać parę dni, po czym wtedy wykonać manicure tradycyjny lub hybrydowy.

9 komentarzy:

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life