Marble Watches — Tanie Zamienniki

20 lutego 2018


W dzisiejszym poście chciałabym wam przedstawić zamienniki droższych zegarków.

Marble — motyw, który stał się bardzo popularny i niestety dość drogi. Ja szaleje na jego punkcie, aczkolwiek w życiu nie wydalam więcej niż 10 funtów na jedną rzecz z tym motywem należę do osób, które szukają tańszych zamienników.

Od dawna chciałam zegarek z tym motywem rzadko nosze bransoletki czy zegarki dlatego też nie chciałam kupować nic z wyższej polki tutaj z pomocą nadszedł eBay ja miłośniczka zakupów na tej stronie zaczęłam szperać w poszukiwaniu ładnych zegarków, które będą miały marmurową tarcze.

Nie planowałam dzisiejszego wpisu, ale gdy tylko zobaczyłam, jakość zegarków padłam...
Są świetne ich cena nie przekracza 4 funtów za sztukę a po dłuższym ich noszeniu mogę stwierdzić, że jakościowo są świetne.

Poniżej przedstawię wam je z bliska.

Srebrny pasek biała tarcza złote detale


Kupicie go - TUTAJ a droższy zamiennik znajdziecie - TUTAJ

Czarny pasek z eko skórki czarna tarcza i czarno białe detale

W sklepie NEXT znalazłam niemal że identyczny zegarek KLIK natomiast o wiele droższy a wyglądają niemalże identycznie.

Zegarek z eBayu to zdecydowanie guru tych wszystkich pokazanych dzisiaj pasek jest bardzo dokładnie wykonany miękki i gruby. Obramówka jest matowa, przez co dodaje droższego wyglądu zdecydowanie mój ulubieniec kupicie go - TUTAJ

Złoty łańcuchowy pasek biała tarcza z niebieskim marmurem

Rose Gold łańcuchowy pasek czarna tarcza

To również mój ulubieniec wygląda dość ekskluzywnie na taką cenę, za jaką go kupiłam bardzo dokładnie wykonany i wygodny.
Podobny z droższej półki - TUTAJ
Złoty oraz rose gold kupicie - TUTAJ

Jak widzicie na eBayu można znaleźć naprawdę dobre zamienniki również dobrej jakości i w bardzo niskich cenach jestem nimi zachwycona, jeżeli szukacie biżuterii z dodatkiem motywu marmuru, a nie chcecie wydawać dużej kwoty eBay z pewnością wam pomoże.
Buziaki :*

7 komentarzy:

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life